Pleksi UV Baskı

Pleksi üzerine UV baskı en önemli dekorasyon malzemelerindendir. Pleksinin kaliteli olması ve şeffaflığı sebebiyle ışık geçirgenliğini tam olarak sağlamasından dolayı ışıklı ortamlarda en fazla kullanılan reklam malzemesi olma özelliğini de taşımaktadır.

Tabelalarda da sıklıkla kullanılan pleksi malzemesi; tabela ustalarımızın ellerinde şekillenerek, en son sanatsal biçimde işlenmiş halde sizlere sunulmaktadır. Dijital baskıda pleksi genellikle malzemenin üzerine kaplandığı için malzemenin ışık geçirgenliği -folyonun kalitesine göre değişmekle birlikte- dijital baskı kalitelerinde  istenilen sonuç alınamamaktadır.

reklameli-Buzlu-Pleksi-uzeri-UV-Baski-compressor

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Beyaz Pleksi Baskı

Özel tasarlanmış led aydınlatmalı bir mutfak için yapılmış olup ışıklı baskı teknikleri uygulanmıştır. Mutfak panelleri ve mutfak dolapları kaplama konusunda da deneyimli olan firmamız, baskı kalitesi ve güvenilir hizmetiyle beyaz pleksi baskı kategorisinde de kendini kanıtlamıştır.

reklameli-Beyaz-Pleksi-uzeri-UV-Baski-compressor
Vakumlanabilir Pleksi Baskı

Düz bir halde basılan pleksi baskılar, baskı sonrasında vakum kalıplarına girerek özel şekil verilebilmektedir. Piyasadaki klasik baskılarda kullanılan mürekkeplerin esneme katsayısı yüksek olmadığından dolayı bu işlem gerçekleştirilememektedir. Ancak kullanmış olduğumuz mürekkep ve baskı sistemi sayesinde 400 kat esneme gerçekleştirilebilmektedir.

reklameli-Esnek-UV-Baskı-murekkepleri
Pleksi Üzeri Işıklı UV Baskı

Şeffaf pleksi, beyaz pleksi, buz beyazı pleksi üzeri özel baskı modları ile aydınlatmaya uygun mükemmel pleksiler elde edebilirsiniz. Özel baskı modlarımız sayesinde led aydınlatmalar devriye girdiğinde dahi renklerde herhangi bir açılma olmadan mükemmel renklere sahip olabilirsiniz. Pleksi UV baskı piyasa da en çok kullanılan reklam materyali olmasıyla birlikte ışıklı tabelalarda mükemmel logolara veya görsellere sahip olabilirsiniz.

reklameli-Venedik-Pleksi-Baski
Kabartma Pleksi Baskı

Defalarca aynı noktaya uygulanan baskı sayesinde mürekkepler kalınlık oluşturarak kabartma pleksi baskı yapma imkanı tanımaktadır. Kabartma baskı ile braille alfabesi, sanatsal çalışmalar veya tipografik yazı sistemleri oluşturulabilir. Özel geliştirilmiş yapay zeka ile OCE Arizona tarafından kabartma baskı tekniği uygulanarak Vermeer’in başyapıtı İnci Küpeli Kız birebir olarak üretilmiştir. 1000’lerce katman baskı ile fırça darbeleri birebire yakın baskı ile sağlanmıştır.

reklameli-Pleksi-kabartma-baski
Yükseltme Pleksi Baskı

Şık başlı vidalar ile yükseltilerek montajı gerçekleştirilen pleksi baskılarda iki farklı kalınlıkta pleksi kullanılmıştır. Arka yüzeyde kullanılan pleksi beyaz olup tamamen arka plan amaçlı kullanılmıştır. Ön yüzeyde ise 15 mm kalınlığında (derinlik etkisini arttırmak için daha kalın pleksi tercih edilebilir.) şeffaf pleksi kullanılmıştır. Ters UV Baskı sistemi ile önce renkler daha sonra renk doygunluğunu sağlayabilmek için beyaz baskı basılmıştır. 1440 dpi vario dot teknolojisi ile pleksi üzeri baskıda alınabilecek en yüksek çözünürlüklü baskı alınmıştır.

reklameli-cift-kat-pleksi-yukseltme-baskı
Pleksi UV Baskı - Reklameli Dijital Baskı & Tabela Açıkhava Reklamları