Fayans UV Baskı

Özel geliştirilmiş koruma sayesinde Fayans Üzerine kalıcı UV Baskı

Dijital baskı sisteminin yavaş yavaş yerini UV Baskı sistemlerine bırakması ile birlikte dekorasyon sektörü de baskı sektörü ile bütünleşmeye başladı. Bu sayede istediğiniz herhangi bir görseli, resmin kalitesine bağlı olarak istediğiniz ölçülerde baskısını yapabilmektesiniz.

reklameli-kisiye-ozel-restoran-fayansi

Mükemmel kalite, dayanıklılık ile birleşti.

Fayans ve seramikler üzerine özel geliştirmiş olduğumuz formül sayesinde yapılan baskı sonrası temizlik malzemelerine karşı tam dayanıklı bir hale getirilmiştir. Hiçbir şekilde silinme ile üzerindeki boyalar çıkarılamamaktadır.

İstenilen ölçü ve adetlerde fayans baskısı gerçekleştirebilmekteyiz. Silme işlemi dışında darbelere karşı ise herhangi bir garanti sağlanamamaktadır. Çünkü darbe direk boyaya değil fayansa zarar vermektedir.

Fayans Baskı hakkında merak ettiğiniz sorular.

İstediğiniz ölçülerde fayans üzerine baskı yapabilmekteyiz.

Ürünlerimizin sağlık açısından hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Yüksek çözünürlüklü her resmi fayans üzerine bastırabilirsiniz.

Fayans Baskıları restoran, kafe, okullar, mimari alanlar, metrolar, havalimanları, havuz, duvarlar, merdivenler, hamam, iş yerleri, banyo, mutfak ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz.

Darbelere karşı herhangi bir garanti sağlanamamaktadır. Darbe direk boyaya değil fayansa zarar vermektedir.

Fayans üzerine yaptığımız baskılar temizlik kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Dilediğiniz gibi silebilir ve temizleyebilirsiniz.

Fayans UV Baskı - Reklameli Dijital Baskı & Tabela Açıkhava Reklamları