Cam UV Baskı

Cam UV baskı dekorasyon alanında kullanılmaya başlanan mükemmel bir üründür.

Cam yüzeyinde hiç bir ekstra materyal kullanmadan direk cam üzerine kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir. Cam baskılı örnekler de görebileceğiniz üzere en ince detaylara kadar bölgesel baskı yapılabildiği gibi cam üzerinde beyaz baskı da istenilen bölgelere uygulanabilmektedir. Camda ki en büyük sıkıntı ise camın boyayı emecek gözenekleri olmaması ve yüzeyinin çok parlak olmasıdır. Cam üzerinde tutunamayan UV mürekkepler cam yüzeyinden kolayca çıkabilmektedir. Ancak cam yüzeyinde uygulanan özel solüsyon ve baskı sonrası Boran Reklam tarafından geliştirilen özel çözümler ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Bu özellikler ile Cam üzeri UV baskıda profesyonel ve kusursuz hizmet verebilmekteyiz.

reklameli-Lamine-Cam-Baski

NEDEN CAM UV BASKI ?

Lamine cam uygulamalarına uygun mürekkep sistemimizle dekorasyon anlamında da bir çok alana hizmet vermekteyiz. Cam Baskı’nın gelişmesi ile birlikte dekorasyon sektörüde büyük bir atılım yaparak çok daha fazla ürün çeşitliliği yaratmıştır. Dekoratif çalışmalarda yaratıcı ürünler daima diğerlerinden bir adım önde olmayı sağlamaktadır. Bu noktada mimari çalışmalarda, ev dekorasyonunda, restorasyonlarda, mağaza dekorasyonunda cam baskı sıklıkla kullanacağınız bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Ev Duvarları

Alışveriş Merkezleri

Akvaryum Görünümleri

Duşakabin Yüzeyler

Asansörler

Cam Uygulamalar

Ofis Bölmeleri

Kapılar

Merdiven Alanları

Cam Baskı

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Seperatör Cam Baskı

Ofislerde, hastanelerde, plazalarda kullanılan camlarda istenilen görseli cama işleyerek konseptinize veya markanıza uygun görseller kullanabilirsiniz. Tek seferde 250×300 cm. baskı yapabilme imkanı ile büyük ebatlı camlarınıza dahi tek seferde baskı yaptırabilirsiniz.

reklameli-UV-Cam-baski-sistemleri-seperator-
Mutfak Tezgah Arası Cam UV Baskı

Mutfak tezgah arası cam baskıları bir çok mutfakta kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli görsel ve renk seçenekleri ile bir çok alternatifi bulunan cam üzeri baskı tezgah aralarını sizler de mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.

reklameli-UV-Mutfak-Tezgah-Arasi-Cam-Baski
Mimari Alanlarda Cam Baskı

Mimari alanlarda her geçen gün kullanımı artan cam baskılar da gereksinimleri uzun süreli tecrübelerimiz sonucunda belirlenmiştir. UV Baskı da kullanılan mürekkepler, silikon ile duvara yapıştırılacak cam uygulamalarında zarar görmektedir. Özel bir koruyucu astar ile silikona dayanıklı bir hale getirilen mürekkep yüzeyi sayesinde uygulama alanları arttırılmaktadır.

reklameli-Dekoratif-Cam-baski
Cam Mozaik Baskı

Cam mozaik fayans baskı sonrası özel koruma yöntemleri ile temizlik malzemelerine karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Banyo, mutfak, havuz ve daha bir çok yaşam alanında cam mozaik ve fayansları kullanabilirsiniz. Boran Reklam tarafından 5 yıl tam garantiye sahip ürünler 20 yıllık deneyimimiz ile birlikte Avrupa ve Türkiye pazarındaki yerini almıştır.

reklameli-cam-mozaik-fayans-baski-800x559
Vitray Görünümlü Cam Baskı

Işık geçiren mürekkepler sayesinde vitray görünümü elde edilen baskılarda, renk yoğunluğunu ayarlayan yazılımlar sayesinde mükemmel canlılıkta vitraylara sahip olabilirsiniz. Isıcam ve lamine cam uygulamaları vitray görsellerde de uygulanabilmektedir.

reklameli-vitray-cam-uv-baski
Cam UV Baskı - Reklameli Dijital Baskı & Tabela Açıkhava Reklamları